Замовлення та оренда автобусів на весілля у м. Львів
Copyright © 2016 Bus For Tour. All Rights Reserved. Designed by Bus For Tour Team.
Bus For Tour Contact: Tel: (+38 067) 112-44-08; (+38 099) 615-39-13; (+38 063) 832-56-01; E-mail:
bus@b4t.in.ua
Ви потрапили на цю сторінку можливо тому, що Ви плануєте весілля. Якщо Ви наречена, то Ви, напевно, чекали цієї події з дитинства. Якщо Ви наречений, то, швидше за все, Ви боялися цієї події з юних років. Якщо Ви батьки винуватців свята, то ви відчували і те й інше з того моменту, як зрозуміли, що діти вже виросли.

Але в будь-якому разі, всім вам хочеться, щоб саме ваше весілля записалося найприємнішою сторінкою в житті. І щоб це було саме так, не забудьте, що писати цю сторінку будете не тільки Ви, а в більшості Ваші Гості. І якою б смачною не була їжа, яким би стильними не були святковий зал і прикраси, якщо гостям буде незручно, незатишно, нецікаво, всі ваші витрати можуть не виправдатися.
Тому заздалегідь подбайте про гостей!
Перше: максимально полегшіть подорож Ваших гостей.
Ви ж хочете, щоб Ваші гості були веселі і бадьорі в цей день. І ніщо так не стомлює і не дратує, як погано організована дорога.
Зазвичай, в загс або до церкви всі гості побажають дістатись самі - це буде зручніше і за часом і за маршрутами. А от далі краще не пускати справу самоплином. Гості можуть виявитися неготовими, розгубленими, неорганізованими а то і загубитися зовсім.
Щоб цього не сталося, заздалегідь замовте автобус для транспортного обслуговування Вашого весілля. Так всі гості залишаться з вами, будуть вчасно доставлені в потрібне місце, і їх перебування на вашому святі не буде затьмарено додатковими занепокоєннями.
Друге: правильно і вчасно організуйте ваших гостей!
Заздалегідь доручіть питання транспортування одному з організаторів. Ви ж не хочете, щоб після самого урочистого моменту наречений і наречена шукали гостей, транспорт і розсаджували всіх по різних машинах. Краще, якщо цей організатор буде з гарним почуттям гумору і з гучним голосом. За ним потягнуться люди. Усім гостям потрібно оголосити, що транспорт організований, де і як буде проводитися посадка в автобуси. Краще це зробити після спільної фотографії, тоді є шанс, що інформацію почує більша кількість гостей. В організатора повиннен бути зв'язок з водіями автобуса.
Третє: познайомте, подружіть, згуртуйте, розвеселіть ваших гостей!
Найперше, де ви можете це зробити - це дорога.
Зробіть подорож цікавою і яскравою. Ідей для цього може бути багато. Найкраще це вийде зробити, якщо всі ваші гості будуть в одному або двох великих автобусах. На відміну від довгих помпезних весільних кортежів на якийсь момент всі гості виявляться разом, а не розділеними за окремими авто, і веселощі почнуться дружно. Більш того, не буде гостей, які виявляться "за кермом". А це, як правило, в перспективі найактивніші учасники урочистостей.
Тепер питання гарного настрою - це справа техніки. Все залежить від ваших уподобань і фантазії.
Ми пропонуємо кілька простих ідей:
- В дорозі розкажіть гостям про молодих. Яскраво і барвисто це вийде зробити за допомогою фільму, змонтованого з фотографій або домашнього відео. Такий фільм можна підготувати в домашніх умовах, попросити про це друзів, свідків або замовити професіоналам. У фільмі можна використовувати історії та фотографії друзів і гостей. Це допоможе невимушено познайомити всіх. Всі автобуси Busfortour обладнані моніторами з DVD програвачами.
- Ви можете запросити тамаду почати підготовку до веселощів вже в автобусі. В арсеналі професійного організатора може знайтися багато цікавих вікторин, які підійдуть для автобуса і розвеселять гостей в дорозі.
- Ви можете влаштувати фотосесію в найкрасивіших куточках Львова, а щоб це було ще й цікаво для гостей запросіть екскурсовода. Він може багато розповісти і забарвити подорож легендами і справжніми історіями про любов чудових людей. Це додасть казковості вашому святу.
Четверте: забезпечте гостям доставку до дому!
Обов'язково подумайте про доставку ваших гостей до дому. Багато хто з них напевно буде не зовсім тверезим, а ваше завдання, як привітних господарів, полягає в тому, щоб ніхто з них не знайшов для себе пригод в ніч після вашого весілля.
Busfortour надає в оренду автобуси на весілля та ювілеї для переміщення гостей. Замовлення автобусів для перевезення гостей додасть організованість і зручність в ваше свято, адже все більш популярно стає проведення весільних урочистостей за містом, в ресторані розташованому поблизу природи, парку.
Ваші гості залишаться задоволені і будуть Вам вдячні за яскраві спогади і турботу.
До дому
В Україну
В Європу
В автопарк
Контакти