Copyright © 2016 Bus For Tour. All Rights Reserved. Designed by Bus For Tour Team.
Bus For Tour Contact: Tel: (+38 067) 112-44-08; (+38 099) 615-39-13; (+38 063) 832-56-01; E-mail:
bus@b4t.in.ua
Подорожі Україною
Відстань від Львова: 77 км.
Львівська область, Буський р-н, смт Олесько
Олеський замок
Олеський замок найстаріший збережений замок на території Західної України. Перша згадка про нього датується 1327 роком.
За 6 століть він побував резиденцією могутніх польських магнатів і прославленого короля Яна III Собеського, пережив набіги татар, кілька пожеж і сильний землетрус. Буквально повсталий з руїн, замок сьогодні так само прекрасний. Тим більше що всередині створюють атмосферу Середньовіччя колекції Львівської картинної галереї.
Варто звернути увагу на незвичайність архітектури замку. Олеський замок на плані - овальний, з міцними контрфорсами та затишним внутрішнім двориком. Така форма є рідкістю навіть серед багатої замками і фортецями Західної Європи.
Чи знаєте Ви, що на Львівщині 8441 пам'яток культурної спадщини (816-пам'ятки національного значення):
- 3431 пам'ятки архітектури (794 - національного значення);
- 3822 пам'ятки історії (7 - національного значення);
- 302 пам'ятки монументального мистецтва (1 - національного значення);
- 886 пам'яток археології (14 - національного значення).
І це лише тільки на Львівщині!
Україна - чудова країна, з давньою історією, багатою культурною, архітектурною спадщиною, з унікальною природою. Не забувати про це найкраще допоможуть подорожі. Так-так, по Україні теж можна і варто подорожувати. Пам'яток тут стільки, що вистачить не на один рік. Тут і палаци, і замки, і церкви, і костели, і гори, річки, водоспади ...
Busfortour надає комфортні автобуси для групових поїздок. Забезпечимо транспорт для Вашої подорожі по знакових місцях України.
Допоможемо знайти кращого екскурсовода, бо вже знаємо хто може розповісти цікаво.
Підгорецький замок
Відстань від Львова: 89 км.
Львівська область, Бродівський р-н, Село Підгірці
Золочівський замок
Замок-фортеця в Золочеві був зведений в 1634 році на кошти Якуба Собеського. Замок був побудований за голландським принципом оборонних споруд.
Золочівський замок володіє цілим комплексом пам'яток архітектури історичного значення, які утворюють ренесансний ансамбль - Китайський палац, В'їзна вежа, великий житловий палац. Родзинкою Золочівського комплексу є - Китайський палац, який є одним з небагатьох зразків східної архітектури на українських землях. Зараз у Китайському палаці ось уже кілька років діє Музей Східних культур. Тут Ви зможете побачити твори східного мистецтва - Шумера, Японії, Індії, Китаю, Індонезії, Персії, Туреччини та Єгипту.
Відстань від Львова: 70 км.
Львівська область, Золочівський р-н, м. Золочів
Найзнаменитішими мешканцями Золочівського замку були польський король Ян III Собеський і його дружина Марія-Казимира (Марисенька) - француженка незрівнянної краси. Король дуже любив Золочів і часто згадував його в своїх листах до дружини, коли вона перебувала у Франції, називаючи себе «відлюдником Золочівський лісів».
У дворі обов'язково слід оглянути камені з таємничими символами і написами, зашифрованими готичними літерами, які були знайдені в околицях Золочева. Датовані XIV-XV ст., вони, можливо, нанесені послідовниками таємничого вчення ордена тамплієрів.
Підгорецький замок побудували як оборонну фортецю на місці давньоруського городища в середині XVII століття за наказом Станіслава Конєцпольського. За свою довгу історію він пережив різне: його багато раз руйнували, відновлювали, передавали з рук в руки і перебудовували. Деякі з власників замку перетворювали його на розкішний палац з багатющою колекцією картин, книг і зброї.
Колись чудові інтер'єри Золотого, Китайського, Дзеркального, Мозаїчного і Лицарського залів вражали іменитих гостей своїм багатим оздобленням. Кімнати були прикрашені портретами власників замку, копіями картин Рубенса, Рафаеля і Тиціана. Перед замком, у гармат, завжди несли службу вартові.
Для розваги важливих гостей раніше тут перебували театр і оркестр, а також працювала друкарня. Багато
раз в Підгорецькому замку бували австрійський імператор Франц-Йосиф, Оноре де Бальзак і польський король
Владислав IV.
У 1711 році тут був Петро I, який вивіз із замку скульптури італійських майстрів і через деякий час, під враженням від побаченого, почав будівництво Петергофа. Господарі замку багато разів змінили один одного, він то занепадав, то знову відроджувався, але його краса залишалася незмінною до початку епохи Радянської влади. У цей час більша частина цінних експонатів була вивезена з Підгорецького замку.
До дому
В Україну
В Європу
В автопарк
Контакти
Пасажирські перевезення
Замовлення та оренда автобусів в м. Львів
<
>
<
>
<
>