І не важливо, що для Вас в цьому головне - цікавість до нових відкриттів, колекція прапорців на мапі в місцях, де Ви бували або бажання викликати заздрість у близької подруги. Головне у Вас є шанс відчути усе, що наведено нижче, і навіть більше.
20 причин ЗА те, щоб вирушити в нову подорож
Copyright © 2016 Bus For Tour. All Rights Reserved. Designed by Bus For Tour Team.
Bus For Tour Contact: Tel: (+38 067) 112-44-08; (+38 099) 615-39-13; (+38 063) 832-56-01; E-mail:
bus@b4t.in.ua
1 - Побувати в нових країнах
Ви можете побачити інші міста та їхні пам'ятки, скарби музеїв, дива творінь людини і природи, гори, річки, моря, водоспади. Головне дивіться! Не будьте байдужими!
2 - Побачити
Почути шум дощу в Лондоні, безтурботність карнавалу у Венеції, легенди старих замків Чехії, веселощі пивного фестивалю в Німеччині. Як багато всього можна почути там, де ніколи не бував! Головне слухайте!
3 - Почути
Дізнатись як жили, що цінували і любили, як одягались 100, 200, 500 років тому.
Дізнатись як живуть, що цінують і люблять, як одягаються і що їдять сьогодні наші сусіди, що живуть зовсім недалеко від нас.
4 - Дізнатись
Ви ніде не знайдете таких смачних мигдальних круасанів як у Франції. Справжнісінька піца - в Італії, сама ароматна рулька - у Німеччині. Проїжджаючи Польщу спробуйте журек. З Греції не можна поїхати не скуштувавши мусаку. У Чехії купіть відомі карловарські вафлі - оплатки. Обов'язково спробуйте одну з традиційних страв місцевості, по якій ви подорожуєте. Рецепти цих страв удосконалювалися століттями, і вони не випадково залишаються улюбленими для цілих країн і націй.
5 - Скуштувати
Відчути незрівнянні запахи свіжого ранку в Парижі, полуденної фієсти в палкій Іспанії, романтичної ночі в Італії. А що говорити про аромати на лавандових полях Провансу, альпійських лугах Австрії, в парку тюльпанів в Голландії!
6 - Відчути запах
7 - Відпочити від метушні
Якщо в думках частіше миготять слова: "потрібно встигнути, не запізнитися, купити, наздогнати, знайти, записатися", якщо ви не можете згадати, чому Ви прийшли туди, де стоїте, це означає, що саме час відпочити і краще це зробити подалі від усієї цієї метушні. Їдьте, будь-де!
8 - Розслабитись
Ні, розслабитись можна і вдома, біля екрану телевізора, на сеансі у масажиста, на вечірці у друзів, на дачному городі ... От тільки де гарантія, що через годину, а в кращому випадку наступного дня рутина метушні і турбот не затягне в звичну воронку тривог. Подорож навпаки віднесе далеко від турбот, і на тиждень - два просто змусить Вас переключитись на приємне споглядання пейзажів і поглинання нової інформації, і не тільки ...
9 - Змінити оточення
Якщо вам до болю знайомий сценарій: "дім - робота - магазин - дім - і так кожен день", якщо вже нічого обговорити з друзями, якщо розмови про ціни, що постійно підвищуються і "брудну" політику вже "дістали", їдьте! Тікайте! Подорожуйте!
10 - Забути про турботи
Не буває життя без турбот. Турботи, справи, цілі, завдання - невід'ємна частина нашої повсякденності. Однак зауважте - тільки частина. І від Вас залежить наскільки велика буде ця частина, як ця частина зможе ужитися з Вашим особистим простором, відпочинком, приємними моментами. Іноді про турботи варто просто забути. Вирушайте в подорож!
11 - Знайти пригоди, нові враження, емоції
Життя без пригод нудне й одноманітне. Дозволяйте собі божевільні вчинки і хороші дурниці. Поверніть собі "дух авантюризму"!
12 - Знайти нових знайомих, друзів, любов
Набагато легше знайомитись подорожуючи. Коли ти турист, тобі більше пробачають і заговорити з незнайомцем не так ніяково. Самі обставини до цього спонукають. Знайомтесь, спілкуйтесь, закохуйтесь!
13 - Повправлятись в іноземній мові
Подорожі це відмінна можливість згадати, закріпити і поліпшити знання іноземної мови. Тільки в живому спілкуванні всі вивчені правила граматики й запаси лексики набувають сенсу і лягають в струнку, і не дуже, форму мови. Головне говоріть!
14 - Прийняти правильне рішення
Щоб прийняти правильне рішення іноді потрібно на якийсь час відволіктися від поставленого завдання і зайнятися чимось іншим. А де, як не в подорожі, ми можемо повністю переключити увагу на щось абсолютно нове і для нас незвичне?
16 - Навчитись
Навчитись насолоджуватись кожним днем, випадковими можливостями, новими враженнями, приємним спілкуванням.
Навчитись цінувати те, що маєш. Навчитись прощати чужі слабкості і недоліки. Навчитись приймати життя у всьому його розмаїтті.
15 - Зрозуміти
У подорожі відсутність турбот і суєти, вільний час у дорозі і спокійний плин пейзажів за вікном, нові люди і враження, незвичні емоції і інші думки - все змусить відволіктись і абсолютно по іншому поглянути на звичні речі. А це найкраща можливість щоб зрозуміти що важливо, а що не дуже. Що варто цінувати, і про що слід забути. За що боротися, а що просто відпустити.
17 - Змінитись
Змінюйтесь, розвивайтесь, удосконалюйтесь, дізнавайтесь нове, любіть старе, зростайте, рухайтесь вперед, живіть, головне не зупиняйтесь!
18 - Втекти
Втекти від нудьги, від рутини, втекти від тісноти маленької квартири, втекти від злості сусіда і заздрості подруги, від невдоволення співробітників і непрофесіоналізму чиновників. Втекти і відпочити!
19 - Зробити покупки
Європа вже давно перестала бути "далекою" і "дорогою", ярлик "для обраних" залишився в стереотипах далекого минулого. Там ми купуємо все те саме, але дешевше, або за ті самі гроші, але набагато краще. І не обов'язково влаштовувати шопінг-тури, хоча і це може бути приємним і корисним. Просто дозволяйте собі маленькі радості. Балуйте себе!
20 - Наповнити життя яскравими враженнями
Busfortour надає в оренду автобуси для організації подорожей і екскурсій.
Подорож з нами завжди буде наповнено легкістю і комфортом, приємними враженнями та яскравими спогадами
До дому
В Україну
В Європу
В автопарк
Контакти