Більшість автобусних турів в країни Європи починається саме зі Львова. Можливо, для когось це обумовлено банальною зручністю - близькість до кордону з Польщею (всього 70 км) робить поїздку менш виснажливою. Але для нас, і сподіваємось для Вас, початок подорожі у Львові буде пов'язаний лише із чарівністю цього міста.
Міжнародні пасажирські перевезення
Замовлення та оренда автобусів в Європу
До дому
В Україну
В Європу
В автопарк
Контакти
Copyright © 2016 Bus For Tour. All Rights Reserved. Designed by Bus For Tour Team.
Bus For Tour Contact: Tel: (+38 067) 112-44-08; (+38 099) 615-39-13; (+38 063) 832-56-01; E-mail:
bus@b4t.in.ua
Чому варто розпочати мандрівку в Європу саме зі Львова.
Львів - місто дивовижне, де казково збереглась таємнича атмосфера минулих століть, подих яких все ще можна відчути на старовинних площах міста, блукаючи затишними вуличками, вдивляючись в могутні постаті, що застигли в камені старовинних замків, соборів, монастирів.
Історія Львова, творена багатьма націями, збагатила це місто культурною спадщиною, зміцнила духовно, наповнила силами.
Львів знав панування руських князів, Польщі, Австрії, Німеччини та Росії, і від кожного він отримав своєрідне забарвлення, що створило його власну архітектурну, мистецьку, історичну мозаїку.
Львову вже понад 750 років і йому є Вам про що розповісти.
- Візантійські барви Львів набув від Галицько-Волинської держави. Місто засноване Данилом І Романовичем у 1240 -1256 (за різними версіями), і назване на честь його старшого сина Лева Даниловича.
- Класична готична архітектура у Львові панувала в наслідок розбудови польським королем Казимиром III, після переходу Львова під панування Польщі 1349 року. Польський король вирішив будувати Львів за найдосконалішими тогочасними будівельними технологіями. Не довіряючи українцям та навіть і своїм, полякам, Казимир ІІІ запросив ремісників і будівельників з Німеччини. Таким чином Львів у XIV і XV століттях став фактично німецьким. Та 1527 року, під час страшної пожежі, німецький готичний Львів дощенту згорів.
- Окрасу ренесансну, італійську здобув новий Львів другої половини XVI століття, який вже був зовсім іншим Львовом. А будували його італійці, на запрошення магістрату. Архітекторам з північної Італії вдалося поєднати риси італійські з рисами місцевого будівництва.

Вже на початку XVII століття Львів стає найбільшим за кількістю населення містом України, вдвічі більшим від Києва.
- Величний стиль австрійського класицизму забарвлює Львів після 1772 року, коли Львів на півтори століття потрапляє під владу Австрійської імперії. У Львові збудовано два театри європейського значення: Скарбківський (ім. М. Заньковецької) і Великий міський (Опери та балету).
- Місто стало цілковито європейським.
Цікаво про історію Львова читайте на «Lviv.Travel»
http://lviv.travel/ua/visiting_card/historydetails
Сьогодні тут є все для навіть найвибагливішого туриста.
У місті знаходиться найбільша кількість пам'яток архітектури на Україні, а історичний центр Львова внесений до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.
Сучасному Львову також є чим здивувати.
Львів – столиця фестивалів.
Коли б ви не приїхали до Львова, у вас є шанс потрапити на один з 50-ти мистецьких та культурних фестивалів, де вас огорне, захлисне, затягне яскравий вир емоцій, атмосфера свята, цікавих розваг та забав. Ви станете свідками колоритних вистав і дійств. На вас чекають виставки, ярмарки, концерти і багато іншого.
Вже давно стали візиткою міста такі щорічні фестивалі як
Львівський Різдвяний ярмарок
Свято Пампуха
Фестиваль Писанок
Національне Свято шоколаду
Міське свято "День батяра"
Alfa Jazz Fest
Гастрономічний фестиваль "Львів на тарілці "
Львівський фестиваль «Ляльковий світ»
Міське свято "На каву до Львова"
Свято сиру і вина
І багато інших, серед яких кожен знайде щось до свого смаку.
Більше про фестивалі Львова читайте на «Lviv.Travel»
http://lviv.travel/ua/index/what_to_do/stolucya-festiyvaliv
На вас чекає Львів, який є театральним, музичним, мистецьким центром.
У 2009 році Львову присвоєно звання Культурної столиці України.

І це ще не все.

Львів по праву можна назвати гастрономічною столицею України.
Не можливо приїхати до Львова і не випити філіжанку запашної кави, ароматом якої овіяно майже кожен куточок Львова. А таких смачних штруделів, як у львівських кав'ярнях ви не знайдете ніде в світі.
Кав'ярень у Львові велика множина, але слава їх така велика, що в дні свят і фестивалів, коли до міста приїжджає багато гостей, вільний столик знайти дуже важко.

Ресторації Львова - це ще одна сучасна ізюминка міста. Вони настільки креативні, унікальні, творчі, що це робить їх частиною як гастрономічного, так і культурного і мистецького життя міста. В ресторанах Львова ви отримаєте насолоду не тільки від смаку страви, але й від настрою, навіяного неповторною атмосферою, і дбайливо створеного привітним персоналом кожного закладу.
Радимо відвідати один із ресторанів ХОЛДИНГУ ЕМОЦІЙ «!FEST»
http://www.fest.lviv.ua/uk/restaurants/
Команда Busfortour рекомендує Вам приїхати до Львова на день - два раніше від дати виїзду в тур, щоб скористатись шансом "посмакувати" цікавинки Львова.