Copyright © 2016 Bus For Tour. All Rights Reserved. Designed by Bus For Tour Team.
Bus For Tour Contact: Tel: (+38 067) 112-44-08; (+38 099) 615-39-13; (+38 063) 832-56-01; E-mail:
bus@b4t.in.ua
Вдала конференція чи семінар - це добре організована конференція чи семінар, в яких організатори продумали, врахували і подбали про всі аспекти в деталях.
Головним суддею майбутньої події будуть учасники. Саме тому основна увага організаторів, крім розробки тематики та аналітики, запрошення спікерів, облаштування приміщення та технічного оснащення, має бути приділена саме учасникам і гостям події.

Тут головне - зацікавити і забезпечити.
Зацікавленість заходом залежить, як правило, від двох складових:
- Формальна частина, де головне проявити професіоналізм у виборі тем, доповідачів, формату зустрічей і обговорень, що заплановано.
Busfortour допоможе у транспортному забезпеченні Вашого заходу. Ми надамо сучасні комфортні туристичні автобуси для гостей Вашої конференції на екскурсії, в поїздки і подорожі. Ми допоможемо знайти екскурсовода, який розповість захопливо цікаво і з гумором.
- Неформальна частина, де все залежить від креативності, ідей і уваги до деталей. Крім обов'язкових перерв на каву, фуршетів, банкетів, що вже багато хто вважає однотипною буденністю, варто подумати над тим, як можна і потрібно урізноманітнити формат вашої події за рахунок включення в розклад подій поза стінами засідань - екскурсій і подорожей. Багато учасників, можливо, приїдуть з інших міст, чи країн, і дуже важливо подбати про те, щоб вони побачили не тільки стіни вокзалу і коференц-холу. Ще обов'язково зацікавить учасників можливість відвідати діючі компаніі, розташовані поблизу місця проведення заходу. Адже для багатьох буде цікаво ознайомитися не тільки з теорією, але і з практикою.
Що стосується забезпечення гостей всім необхідним - тут важливо все: від інформаційної, технічної, гастрономічної підтримки, до банальних зустрічей і розвезення гостей до готелів, аеропорту, вокзалів.
Busfortour організує трансфери для Ваших гостей з аеропорту, від вокзалів у готелі та до місця проведення семінарів і конференцій. Ми допоможемо забезпечити зручність і комфорт у пересуванні Ваших гостей.
До дому
В Україну
В Європу
В автопарк
Контакти
Пасажирські перевезення
Замовлення та оренда автобусів в м. Львів